Blog

Blog & Bizden Haberler

Asla Öğrenmekten vazgeçmeyin.

Tahtalı Grup, yaşam standardını yükseltiyor..

TAHTALI GRUP, insan odaklı projelerle yaşam standardını yükseltiyor

TAHTALI GRUP İNŞAAT A.Ş. insan ihtiyaçlarına, maksimum fayda ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi dahilinde çözümler üretmektedir.Gerçekleştirdiği projelerde insan unsurunu üretiminin ekseninde tutan Kar-ter İnşaat, Türkiye’de ve dünyada Termal turizmi yaygınlaştırmak ve termal tesisleri sağlık sektöründe de kullandırmak amacıyla, termal tatil köyleri ve termal turizm tesisleri yapmak; ayrıca üniversite bölgelerinde öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak barınma, sosyal yaşantıya ulaşabilme ve her türlü ihtiyacını bir noktadan karşılayabilmek amacı ile, stüdyo daireler, sosyal tesisler, alışveriş merkezleri ve spor alanlarını da içine alan komplike tesisler hayata geçirmek üzere 2004 yılında kurulmuştur. Daha sonra inşaat sektöründe kaliteli yapılar üretmek amacıyla konut inşaatlarına da ağırlık veren Kar-Ter İnşaat, yaptığı bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. TAHTALI GRUP şu an gündemde olan TAHTALI PARK mudanya ve TAHTALI PARK deluxe projeleriyle gündemdedir.

TAHTALI PARK “Bi dünya mutluluk” vaat ediyor

“Oksijenin bol olduğu Mudanya’da, yaşamı keyfe dönüştürmek” amacı ile tasarlanan TAHTALI PARK İnsanımızı huzurlu ve konforlu bir yaşama davet ettiklerini belirten Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, “Muhteşem konutları, son derece uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz projelerde,TAHTALI GRUP’ güvencesinin getirdiği bir huzur var. Ev yaşamının sadece dört duvardan ibaret olmadığının bilinciyle projelendirdiğimiz TAHTALI PARK, yükselen trendleri yaşam alanlarına taşımak için düşünüldü. 16’sı dubleks olmak üzere toplam 91 adet 3+1 daire, 12’si dubleks olmak üzere 48 adet 2+1 daire, 6 dükkan olarak 11 blok halinde yükselen Tahtalı Park, Yeşilin her tonu ile bütünleşen yaşam alanları, çocuk oyun parkları ve yarı olimpik yüzme havuzuyla huzur içinde geçireceğiniz zamanlar vaat ediyor” şeklinde konuştu.

Hayallerin mutluluğa dönüşme noktası: TAHTALI PARK Deluxe

Tahtalı Grup olarak oksijene hasret bir dünyada oksijenin ana vatanı sayılan Mudanya gibi bir bölgede yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçlıyor. Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, Mudanya’da başlatılan TAHTALI PARK De luxe projesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda, “Günlük iş hayatının ve streslerin sonunda evlerinizde sizi bekleyen mutluluk ve huzur gibisi var mı? TAHTALI PARK De luxe, size yaşamınızı keyfe dönüştürme fırsatı sunuyor. Marmara’nın en güzel noktasında, oksijene, yeşile ve denize doyamayacağınız güzellikteki TAHTALI PARK De luxe aynı zamanda güvenli bir hayat sunuyor. Günümüz konut projelerinde adını sıkılıkla duyduğunuz modern mimari, konfor, kaliteli malzeme ve işçilik sizin için bu projemizde bir araya geldi. Sadece bir ev olmanın çok ötesinde, farklı bir yaşam alanı ve hayatın yükselen trendlerinden pay almak isteyenler için düşünülen TAHTALI PARK De luxe, Kar-Ter İnşaat’ın 30 yıllık deneyimiyle hayata geçiyor. TAHTALI PARK De luxe ’te, 8’si dubleks olmak üzere toplam 36 adet 3+1 daire, 8 adet 2+1 daire, 2 adet 4+1 Dubleks, 4 adet 4+1 Bahçe dubleksi olmak üzere toplam 50 daireye sahip, 4 blok halinde yükselen TAHTALI PARK DEluxe, yeşilin tüm tonlarını barındıran peyzajı, çocuk oyun alanları ve Yarı Olimpik havuzu ile huzur dolu bir hayat vaat ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Öğrencilere Ahmet Tahtalı’dan Altın Öğütler

AHMET TAHTALI’DAN ALTIN ÖĞÜTLER…

· HAYATI SEVMEDEN VE KENDİNİZİ SÜREKLİ YENİLEMEDEN BAŞARILI OLAMAZSINIZ…

· HAYAL KURMAKTAN VE RİSK ALMAKTAN KORKMAYIN…

· AHMET TAHTALI ÖĞRENCİLERE BAŞARILI OLMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI…

BURSA – İnşaat Müteahhitleri ve Sanayicileri İşadamları Derneği’nin (İMSİAD) Üniversite-İnşaat Sanayi İşbirliği Komisyonunca Uludağ Üniversitesi’yle (U.Ü.) yapmış olduğu protokol çerçevesinde, İMSİAD Üyeleri kıymetli tecrübelerini öğrencilere aktarmaya devam ediyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen seminerlerin 16.’sında, İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Üyesi ve Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile bir araya geldi.

Geleceğin İnşaat mühendislerine ‘Meslektaşlarım’ şeklinde hitap ederek başlayan Tahtalı onlarla tecrübelerini paylaştı. Öğrencilere, çok önemli bir meslek seçtiklerini söyleyen Tahtalı sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Sizler inşaat mühendisliğini seçmekle doğru bir meslek seçtiniz. İnsan yaşamında temel öğeler arasında yer alan ‘barınma’ konusunda en büyük sorumluluğa sahip olan bir mesleği seçtiğiniz için sizleri tebrik ederim.’ dedi.

Sadece teknik bilginin yeterli olmadığını da belirten Tahtalı: “İşin size geldiği dönem bitti. Şimdi sahaya inip doğru ilişkiler kurarak ve projeler geliştirerek kendiniz işi oluşturmalısınız. Lokasyona göre doğru müşteri tercihlerini geliştirebilirseniz ve doğru satış tekniklerini bilirseniz başarılı olabilirsiniz” dedi. Yapacağınız projelerde en temel unsurun insan olduğunu ve insana yakışır akıllı projeler yapması gerektiğini öğütleyen Tahtalı, başarılı olmanın püf noktalarından bahsetti. Öğrencilerin pür dikkat dinlediği etkinlikte Tahtalı şunları söyledi: “Bu mesleği yapabilmek için çevreden iyi beslenmelisiniz. Hayatı sevmeli ve kendinizi sürekli yenileyerek gelişmelisiniz. Çünkü yaşadığımız dünya sürekli gelişiyor değişiyor yenileniyor. Siz buna ayak uydurursanız başarılı olursunuz, eğer ayak uyduramazsanız başarılı olamazsınız.

Başarı bir inşaat mühendisi olmanın temel kuralları olduğuna değinen Tahtalı risk almadan başarıya ulaşmanın mümkün olmayacağını söyledi. Tahtalı konuşmasında şunları vurguladı: “ve risk almaktan doğabilecek olumsuz sonuçlarından korkup, risk almazsanız başarılı olamazsınız. Risk almalı ve doğabilecek olumsuz sonuçlara katlanmayı göze almalıyız. Hepimiz hayallerimiz kadar varız. Hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz ölçüde mutlu oluruz. Hayal kurmaktan ve risk almaktan korkmayın. Başarı için bu lazım.

Başarının; huzur mutluluk ve hayata dair arzu ettiğimiz her şeyin korkularımızın bir arka sokağında olduğuna değinen Tahtalı, başarmak için korkularımızı yenmemiz gerektiğini söyledi. Doğru zaman, doğru kişiler ve doğru işin de başarının anahtarı olduğunun altını çizen Tahtalı, öğrencilere verdiği altın değerindeki öğütlerle konuşmasını tamamladı: Tahtalı son olarak şunları söyledi: “Bizler, aklı başında şirketler de akıllı projeler üretecek aklı başında insanlar ararız. Önce hayal edin, sonra hayal ettiklerinizi kağıda dökün, risk alın ve işinizi takip edin. Şantiyelerde vakit geçirin. Kolona kafanız değsin, kirişe kafanız değsin.”

Fiyat Teklifi ve Detaylı Bilgi İçin. Tıklayınız !