Tahtalı Grup İnşaat A.Ş.

Bi' Dünya Mutluluk İçin..

Risk almalı ve doğabilecek olumsuz sonuçlara katlanmayı göze almalıyız. Hepimiz hayallerimiz kadar varız. Hayallerimizi gerçekleştirdiğimiz ölçüde mutluyuz. Hayal kurmaktan ve risk almaktan korkmayın.

Kalite - Çevre - İSG Politikamız.

Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı, Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitesini sürekli arttırmayı, Her seviyedeki profesyonel çalışanları ile projelerimizi sürdürürken, çalışanlarını periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerini sürekli güncel kılmayı,

Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) riskleri ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi, Güvenli çalışma alanları yaratarak gerek ofislerimiz gerekse şantiyelerimizin iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmeyi, Doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt ederiz.

Tahtalı Grup İnşaat A.Ş. Ekibi

Güzel projelerin ardındaki başarılı takım.

Yönetim Kurulu B.
Ahmet Tahtalı

Ahmet Tahtalı

Genel Koordinatör
Fatih Tahtalı

Fatih Tahtalı

Satış Müdürü
Enes Tahtalı

Enes Tahtalı

Halkla İlişkiler M.
Zeynep Tahtalı

Zeynep Tahtalı

Tahtalı Grup İnşaat A.Ş.

HAKKIMIZDA

Tahtalı Grup İnşaat Anonim Şirketi Bursa ve tüm Türkiye'de günümüz ihtiyaçları göz önünde bulundurularak nitelikli konut projeleri üretmek, ayrıca üniversite bölgelerinde öğrencilerin ihtiyaçları dahilinde barınabilmeleri, sosyal yaşayabilmeleri ve her ihtiyacını aynı noktada karşılayabilmeleri maksadı ile stüdyo daireler sosyal tesisler, alışveriş merkezleri, kültür ve spor alanlarını da içine alan komplike tesisler ve Türkiye’de ve dünyada Termal Turizmi yaygınlaştırmak ve termal tesisleri sağlık sektöründe de kullandırmak amacıyla termal tatil köyleri ve termal turizm tesisleri hayata geçirmek üzere 2004 yılında kurulmuştur.

Tahtalı Grup İnşaat A.Ş.

FELSEFEMİZ

  • Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek.
  • Bursa’nın ve Türkiye’nin önde gelen, örnek alınan firmalarından olmak.
  • Kaliteli ve güvenilir yapılar oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak.
  • Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını büyüterek gelecek asırlara Tahtalı Grup adını taşıyabilmek.
  • Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak.
  • Bursa ve beraberinde Türkiye ekonomisine hareket vermek adına yeni projeler üretmek.
  • Yapı sektöründeki en son gelişmeleri takip etmek, bu gelişmeleri uygulamak ve sektöre sunduğu yeniliklerle katkıda bulunmak.
  • İş ortağı olan kurum ve kişilerle uyum içerisinde, çevreye zarar vermeden çalışmak.
  • Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, tüm yapılarımızda kendimiz yaşayacakmışız düşüncesiyle özel bir titizlik göstermek ve müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmak.
  • Değişen ihtiyaçlara yanıt vermek misyonumuzu asla terk etmeden sürekli gelişerek ve büyüyerek, sektörün önde gelen firmalarından olmak.

Fiyat Teklifi ve Detaylı Bilgi İçin. Tıklayınız !